Autor Wątek: Prośba o uznanie granic Republiki Ludowej Szczęścia  (Przeczytany 1100 razy)

Robert Drenin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Prośba o uznanie granic Republiki Ludowej Szczęścia
« dnia: Czerwiec 13, 2023, 18:26:50 »
Witajcie Towarzysze,
Akurat nie miałem zbytnio przyjemności jakoś też się przywitać, a też ja akurat w celach służbowych, to tak pokrótce się przedstawię, a potem opiszę sytuację i prośbę, z jaką przyszedłem. Mianowicie nazywam się Robert Drenin i jestem Wiceprzewodniczącym Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad, który znajduje się na Nordacie. Przybywam z kolei z prośbą uznania granic, a tym samym anektacji pewnego obszaru, Republiki Ludowej Szczęścia. Państwo to powstało 22 lipca 2022 roku, na co dowodem jakiegokolwiek funkcjonowania przez więcej niż 6 miesięcy znajduje się na forum Bizancjum, czy też na naszym prywatnym discordzie.

Jednakże sytuacja w skrócie jest taka, że po długim braku aktywności RLS, Tow. Brzęczyszczykiewicz zdecydował się ponownie reaktywować Państwo, a ja w ramach wspracia państw robotniczych, to zdecydowałem kandydować na Prezydenta Republiki Ludowej Szczęścia i tak się składa, że zostałem wybrany właśnie na tę funkcję (z zachowaniem oczywiście mojej funkcji Wiceprzewodniczącego RKL ZKRR). Jednakże właśnie jako Prezydent RLS i w imieniu Republiki Ludowej Szczęścia, chciałem zapytać o możliwość uznania zajęcia poniżej pokazanego obszaru, zgodnie z Umową Międzynarodową 2/2021 Konwencji o Ziemiach Vaarlandu i Antyry:


Co do forum, to akurat początkowo zostało stworzone przez Bornfost, bo Prezydentem był Bolesław Kirianóo, jednakże wraz z przejęciem funkcji Prezydenta przeze mnie, to forum zostało usunięte, toteż RLS niedawno przeniosło się na forum Ludowej Republiki Magnifikatu: http://prmagnificat.cba.pl/forumdisplay.php?fid=147.
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.

Stanisław Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3622
    • Zobacz profil
Odp: Prośba o uznanie granic Republiki Ludowej Szczęścia
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2023, 20:55:47 »
Witam serdecznie w Turetii.
Jako Kanclerz Dworu Królewskiego nie widzę przeciwwskazań do uznania granic o ile te zostaną zatwierdzone przez Niemcy i Bizancjum (jako bezpośredni sąsiedzi). Jedyny powód przeciwko wstrzymaniu się z taką decyzją przez Królestwo Turetii może być brak postów na Państwa forum.
/-/ Jego Królewska Mość Stanisław Kartoliński, z łaski Boga i woli ludu, Król Królestwa Turetii.
Hrabia Sołucka. 

Robert Drenin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Prośba o uznanie granic Republiki Ludowej Szczęścia
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2023, 22:26:10 »
Witam serdecznie w Turetii.
Jako Kanclerz Dworu Królewskiego nie widzę przeciwwskazań do uznania granic o ile te zostaną zatwierdzone przez Niemcy i Bizancjum (jako bezpośredni sąsiedzi). Jedyny powód przeciwko wstrzymaniu się z taką decyzją przez Królestwo Turetii może być brak postów na Państwa forum.

Dlatego też moja prośba padła również do Cesarstwa Niemieckiego oraz właśnie Królestwa Jerozolimy. Jednakże na ten moment reakcja padła jedynie od Cesarstwa Niemieckiego i sprawa jest w toku. Natomiast Królestwo Jerozolimy jeszcze nie odpowiedziało w żaden sposób na prośbę.

Natomiast co do postów na forum, to mają Towarzysze rację. Jednakże to jest tak, że niedawno pojawiliśmy się tam na forum, a jeszcze w sumie trwają pracę nad miejscem, gdzie przykładowo znajdowałby się Dziennik Prawny. Jednakże mam w planach już na dniach wstawić tam pierwsze wiadomości, więc w niedługim czasie powinno się coś pojawić już.
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.

Julia Edyta Wolińska-Kartolińska

  • Elekcja 1931
  • Ekspert
  • ******
  • Wiadomości: 789
    • Zobacz profil
Odp: Prośba o uznanie granic Republiki Ludowej Szczęścia
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2023, 10:08:42 »
Witam w Turetii. ::)
Życzę powodzenia dla Pana kraju. ::)
Hrabina Julia Edyta Wolińska-Kartolińska.
 


TRT1 Turetyckie Radio Telegram 1.

Robert Drenin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Prośba o uznanie granic Republiki Ludowej Szczęścia
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2023, 15:56:43 »
Witam w Turetii. ::)
Życzę powodzenia dla Pana kraju. ::)

A to dziękuje, choć w praktyce w sumie nie jestem rodzimym obywatelem Republiki Ludowej Szczęścia, a sam kraj jest pomysłem Towarzysza Brzęczyszczykiewicza, ale pomagam mu utrzymać i rozwinąć kraj, gdyż Związek Kolektywistycznych Republik Rad wspiera państwa robotnicze. :)
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.

Stanisław Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3622
    • Zobacz profil
Odp: Prośba o uznanie granic Republiki Ludowej Szczęścia
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2023, 20:08:16 »
Witam serdecznie w Turetii.
Jako Kanclerz Dworu Królewskiego nie widzę przeciwwskazań do uznania granic o ile te zostaną zatwierdzone przez Niemcy i Bizancjum (jako bezpośredni sąsiedzi). Jedyny powód przeciwko wstrzymaniu się z taką decyzją przez Królestwo Turetii może być brak postów na Państwa forum.

Dlatego też moja prośba padła również do Cesarstwa Niemieckiego oraz właśnie Królestwa Jerozolimy. Jednakże na ten moment reakcja padła jedynie od Cesarstwa Niemieckiego i sprawa jest w toku. Natomiast Królestwo Jerozolimy jeszcze nie odpowiedziało w żaden sposób na prośbę.

Natomiast co do postów na forum, to mają Towarzysze rację. Jednakże to jest tak, że niedawno pojawiliśmy się tam na forum, a jeszcze w sumie trwają pracę nad miejscem, gdzie przykładowo znajdowałby się Dziennik Prawny. Jednakże mam w planach już na dniach wstawić tam pierwsze wiadomości, więc w niedługim czasie powinno się coś pojawić już.

Sprawa uznania granic zostanie poruszona na najbliższym Zgromadzeniu Narodowym Królestwa Turetii.
/-/ Jego Królewska Mość Stanisław Kartoliński, z łaski Boga i woli ludu, Król Królestwa Turetii.
Hrabia Sołucka. 

Robert Drenin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Prośba o uznanie granic Republiki Ludowej Szczęścia
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 15, 2023, 21:59:42 »
Witam serdecznie w Turetii.
Jako Kanclerz Dworu Królewskiego nie widzę przeciwwskazań do uznania granic o ile te zostaną zatwierdzone przez Niemcy i Bizancjum (jako bezpośredni sąsiedzi). Jedyny powód przeciwko wstrzymaniu się z taką decyzją przez Królestwo Turetii może być brak postów na Państwa forum.

Dlatego też moja prośba padła również do Cesarstwa Niemieckiego oraz właśnie Królestwa Jerozolimy. Jednakże na ten moment reakcja padła jedynie od Cesarstwa Niemieckiego i sprawa jest w toku. Natomiast Królestwo Jerozolimy jeszcze nie odpowiedziało w żaden sposób na prośbę.

Natomiast co do postów na forum, to mają Towarzysze rację. Jednakże to jest tak, że niedawno pojawiliśmy się tam na forum, a jeszcze w sumie trwają pracę nad miejscem, gdzie przykładowo znajdowałby się Dziennik Prawny. Jednakże mam w planach już na dniach wstawić tam pierwsze wiadomości, więc w niedługim czasie powinno się coś pojawić już.

Sprawa uznania granic zostanie poruszona na najbliższym Zgromadzeniu Narodowym Królestwa Turetii.

Ok. To zatem będę wyczekiwał decyzji ostatecznej.
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.

Władysław Zarzecki

  • Elekcja 1931
  • Zaawansowany użytkownik
  • ******
  • Wiadomości: 353
    • Zobacz profil
Odp: Prośba o uznanie granic Republiki Ludowej Szczęścia
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2023, 11:40:07 »
Witamy w Turetii. Również nie widzę przeciwwskazań w kwestii uznania i będę popierać je podczas zgromadzenia. Życzę Państwu powodzenia w działalności.
/—/ Władysław Zarzecki
Prezes Trybunału Królewskiego, zarządca Wydziału Komunikacji, kierownik Organizacji Synarchistycznej Turetii, właściciel Pracowni Graficzno-Kartograficznej W. Zarzecki i S-ka

Robert Drenin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Prośba o uznanie granic Republiki Ludowej Szczęścia
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 16, 2023, 16:43:47 »
Witamy w Turetii. Również nie widzę przeciwwskazań w kwestii uznania i będę popierać je podczas zgromadzenia. Życzę Państwu powodzenia w działalności.

A to również dziękuje i bardzo się cieszę. W ogóle właśnie ostatnio pojawiły się właśnie pierwsze wiadomości na forum, więc powoli się zaczynamy budzić i ogarniać po przenosinach.
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.

Stanisław Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3622
    • Zobacz profil
Odp: Prośba o uznanie granic Republiki Ludowej Szczęścia
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 16, 2023, 21:04:17 »
Życzę Wam powodzenia.
/-/ Jego Królewska Mość Stanisław Kartoliński, z łaski Boga i woli ludu, Król Królestwa Turetii.
Hrabia Sołucka. 

Henryk Adam Kartoliński

  • Elekcja 1931
  • Zaawansowany użytkownik
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: Prośba o uznanie granic Republiki Ludowej Szczęścia
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 17, 2023, 16:17:43 »
Witam Pana Drenina w Turetii.
Komandor Marynarki Książe Henryk Adam Kartoliński
Sekretarz Obrony Narodowej
Hrabia Białoturetycki


Robert Drenin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Prośba o uznanie granic Republiki Ludowej Szczęścia
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 17, 2023, 19:22:31 »
Życzę Wam powodzenia.

A dziękuje.

Witam Pana Drenina w Turetii.

Zdrastwujtie Towarzyszu i dziękuje za gościnność.
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.

Jan Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1836
    • Zobacz profil
Odp: Prośba o uznanie granic Republiki Ludowej Szczęścia
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 18, 2023, 17:09:47 »
Witam Pana w Turetii, proszę się rozgościć w Hotelu w Turetogrodzie.
/-/ Król Senior Jan Kartoliński.


Robert Drenin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Prośba o uznanie granic Republiki Ludowej Szczęścia
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 20, 2023, 11:45:44 »
Witam Pana w Turetii, proszę się rozgościć w Hotelu w Turetogrodzie.

A Zdrastwujtie i z pewnością zajrzę. :)
Tow. Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.

Karsten Cayetana

  • Elekcja 1931
  • Zaawansowany użytkownik
  • ******
  • Wiadomości: 252
    • Zobacz profil
Odp: Prośba o uznanie granic Republiki Ludowej Szczęścia
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 23, 2023, 09:36:12 »
Dzień dobry Panu, czy inne państwa zatwierdziły już uznanie waszych granic?
Porucznik Hrabia Karsten Cayetana.





 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
reallife wilcze-zycie brygadaszarika forumhumorystyczne zastepczeforumcc