Autor Wątek: Ekspedycja Badawcza - etap pierwszy.  (Przeczytany 1537 razy)

Ludwik Dalkowski

  • Elekcja 1931
  • Ekspert
  • ******
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
Odp: Ekspedycja Badawcza - etap pierwszy.
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 12, 2023, 13:15:34 »
Cytuj
VIK informuje, że jest wkurwiony. Na poważnie, nie możecie sobie czegoś skolonizować tylko musicie usypywać?! Czy wy macie w ogóle Rozum I Godność Człowieka?! Wy wiecie ile to roboty jest, ile ja to mierzyć i rysować muszę?! No ja pierdolę.

Na szczęście nie ma mapy tych terytoriów, więc bez wahania zamierzam je olać. Niestety mamy dopiero 26 marca, następna mapa dopiero w czerwcu, więc wszystko może się zmienić. Nosz kurde...

Choć i tak jest lepiej niż, jest, bo w pierwszej chwili myśleliśmy w Centrali, że te wyspy to są pierdolnięte literalnie w Fenocji. Na szczęście sprawdziliśmy w końcu ile ma równik, i doszliśmy do wniosku, że to jest już jednak lekka przesada z naszej strony XD

https://forum.insulia.pl/viewtopic.php?p=2222&hilit=Turetia#p2222 Rozmowa o Turetyckiej ekspedycji.
Ludwik Dalkowski,
Hrabia Złotogórski.

Henryk Adam Kartoliński

  • Elekcja 1931
  • Zaawansowany użytkownik
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: Ekspedycja Badawcza - etap pierwszy.
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 12, 2023, 19:31:12 »
Brak mi słów. Język jakim zostało to napisane nie powinien być komentowany. Widocznie bardzo komuś przeszkadza posiadanie przez Turetie terytorium zamorskich.
Komandor Marynarki Książe Henryk Adam Kartoliński
Sekretarz Obrony Narodowej
Hrabia Białoturetycki


Dymitr Kartoliński

  • Elekcja 1931
  • Aktywny użytkownik
  • ******
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Ekspedycja Badawcza - etap pierwszy.
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 13, 2023, 13:30:35 »
Przytoczone słowa są ich prywatną rozmową na ich własnym forum, każdy zdanie swoje może wypowiedzieć w tym temacie.
Podporucznik Hrabia Dymitr Kartoliński syn Borysa.


Joahim von Ribertrop

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Ekspedycja Badawcza - etap pierwszy.
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 14, 2023, 00:31:42 »
Widocznie bardzo komuś przeszkadza posiadanie przez Turetie terytorium zamorskich.
Próbujecie szukać drugiego dna tam gdzie go nie ma. Jeśli piszę że wkurwia mnie usypywanie ziem, to wkurwia mnie usypywanie ziem XD

Jan Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1836
    • Zobacz profil
Odp: Ekspedycja Badawcza - etap pierwszy.
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 14, 2023, 06:41:47 »
Te wyspy zostały dopiero odkryte i zbadane. Temat ich kolonizacji będzie omawiany na najbliższym Zgromadzeniu Narodowym.
/-/ Król Senior Jan Kartoliński.


Karsten Cayetana

  • Elekcja 1931
  • Zaawansowany użytkownik
  • ******
  • Wiadomości: 252
    • Zobacz profil
Odp: Ekspedycja Badawcza - etap pierwszy.
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 16, 2023, 10:12:02 »
Widocznie bardzo komuś przeszkadza posiadanie przez Turetie terytorium zamorskich.
Próbujecie szukać drugiego dna tam gdzie go nie ma. Jeśli piszę że wkurwia mnie usypywanie ziem, to wkurwia mnie usypywanie ziem XD

Zawsze mógł Pan zaproponować nam ekspedycje ziem już odkrytych na naszym kontynencie. Podejrzewam, że przy współpracy z opisaniem ziem na mapie to wszyscy w Turetii by się zgodzili. Jeśli obiera się drogę konfliktu i słów powyższych to nie wiem czy ktoś będzie chciał brać pańskie uwagi na poważnie.
Porucznik Hrabia Karsten Cayetana.





Joahim von Ribertrop

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Ekspedycja Badawcza - etap pierwszy.
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 16, 2023, 14:26:16 »
Zasadniczo mało mnie obchodzi czy bierzecie moje uwagi na poważnie, bo i tak wiem że zrobicie co wam się podoba, a ja mimo że mnie to wkurwia będę musiał to zaznaczyć bo moja mapa ma pokazywać jak wygląda to mirkozadupie a nie jak ja chcę żeby wyglądało.

A zresztą nie nazywajcie tego uwagami. To nie są uwagi, to są Wyrazy Najgłębszego Oburzenia przechodzące nawet w Wyrazy Najgłębszego Wkurwu.

Jan Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1836
    • Zobacz profil
Odp: Ekspedycja Badawcza - etap pierwszy.
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 18, 2023, 06:47:36 »
Jeśli zechce Pan wygłosić swoje uwagi na naszym Zgromadzeniu Narodowym kiedy będziemy omawiać temat kolonizacji to proszę mi wierzyć, że będziemy brać to na poważnie.
/-/ Król Senior Jan Kartoliński.


 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
forumhumorystyczne wilcze-zycie dawid120 we-love-horse fenixbydgoszcz