Autor Wątek: Michał Potocki powrócił.  (Przeczytany 1652 razy)

Styczeń 30, 2023, 19:43:38
Odpowiedź #30

Stanisław Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert

  • Offline
  • *****

  • 3622
  • Tekst osobisty
    Hrabia Sołucka
    • Zobacz profil
Naprawdę? Myśli Pan że klony wykrywa się tylko po adresie IP?
/-/ Jego Królewska Mość Stanisław Kartoliński, z łaski Boga i woli ludu, Król Królestwa Turetii.
Hrabia Sołucka. 

Styczeń 30, 2023, 23:21:15
Odpowiedź #31

Henryk Adam Kartoliński

  • Elekcja 1931
  • Zaawansowany użytkownik

  • Offline
  • ******

  • 269
    • Zobacz profil
Ktoś musiałby być głupi by robić klona na tym samym adresie IP.
Komandor Marynarki Książe Henryk Adam Kartoliński
Sekretarz Obrony Narodowej
Hrabia Białoturetycki


Styczeń 31, 2023, 12:30:25
Odpowiedź #32

Kazimierz Sakowicz

  • Elekcja 1931
  • Ekspert

  • Offline
  • ******

  • 1344
    • Zobacz profil
Droga Hrabino, bardzo cieszę, że Pani powróciła choć na chwilę do Turetii. Martwią mnie jedynie powody, dla jakich zaszczyciła nas Hrabina swoją obecnością. Wyciąganie tego typu tematów nikomu nie służy. Nikt na tym nie skorzysta a stracą wszyscy.
Nie będę jednak komentował rewelacyjnych wieści jakie opublikował tu Stanisław Kartoliński. Mało mnie to interesuje i obchodzi kto w jakim kraju pod jakim nazwiskiem i co robi.
Chciałbym jedynie zapewnić, że wszystkie rozmowy prywatne które prowadziłem pozostały prywatne. Nigdy nie złamałem danego słowa. Nigdy nie przekazywałem informacji, które otrzymałem w drodze prywatnej. Czytając całą wiadomość mam nieodparte wrażenie, że Stanisław Kartoliński strzela swoimi przypuszczeniami na ślepo a Hrabina Zienewska daje się ciągnąć za język.
Kadencję moich rządów każdy ocenia inaczej. Osobiście starałem się wsłuchać w głos narodu i przerzucić jak najwięcej obowiązków i tworzenia prawa na Radę Narodową. Myślałem że taka jest wola mieszkańców Turetii. Chciałem wspólnego działania. Nie potrzebne mi było pokazywanie swojej siły jako Króla. Dawałem szansę innym i angażowałem do pracy. Jedni zaangażowali się bardziej, drudzy mniej. Z perspektywy czasu Hrabina Zienewska oceniła, że byłem tylko marionetką i okazuje mi brak szacunku pomimo, że ja nigdy nie straciłem go dla niej.
Powiem też wprost: byłem nieaktywny podczas panowania. Przepraszałem za to i przeproszę raz jeszcze : PRZEPRASZAM.
Kazimierz Sakowicz.

Styczeń 31, 2023, 20:34:41
Odpowiedź #33

Stanisław Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert

  • Offline
  • *****

  • 3622
  • Tekst osobisty
    Hrabia Sołucka
    • Zobacz profil
Żeby była jasność: nie oceniam rządów Króla Sakowicza / Kanclerz Zienewskiej źle. Nawet były przeprowadzane ankiety wśród mieszkańców gdzie ówczesny dwór cieszył się zaufaniem. Końcówka kadencji czyli nieobecności, nierealne plany, za dużo wypowiedzianych słów czy afera z klonem/nami doprowadziły do spadku zaufania i gdy były wiadomo, że władzy nie przejmie nikt z obecnego otoczenia Króla, wszyscy wycofali się z Turetii.
/-/ Jego Królewska Mość Stanisław Kartoliński, z łaski Boga i woli ludu, Król Królestwa Turetii.
Hrabia Sołucka. 

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
wilcze-zycie forumhumorystyczne zastepczeforumcc playlifegames fenixbydgoszcz