Autor Wątek: Śmierć Mikołaja Teodora Zienewskiego  (Przeczytany 743 razy)

Mikołaj Teodor Zienewski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 784
    • Zobacz profil
Śmierć Mikołaja Teodora Zienewskiego
« dnia: Lipiec 20, 2022, 16:42:02 »
Dnia 20.07.2022 roku 1911 w swoim domu zmarł z przyczyn naturalnych Mikołaj Teodor Zienewski.
Za życia: hrabia Zienewski, Hetman Wielki i Generał ANT.
Zmarł : 20.07.2022(1911)


Julia Edyta Wolińska-Kartolińska

  • Elekcja 1931
  • Ekspert
  • ******
  • Wiadomości: 789
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć Mikołaja Teodora Zienewskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2022, 17:00:32 »
Straszne wieści. :(
Hrabina Julia Edyta Wolińska-Kartolińska.
 


TRT1 Turetyckie Radio Telegram 1.

Elżbieta Zienewska

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 616
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć Mikołaja Teodora Zienewskiego
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2022, 17:13:14 »
Drogi Ojcze,
Zszokowała mnie ta wiadomość. Pomimo, że wspomniałeś mi o swoim odejściu, nie spodziewałam się tego tak nagle. Pozostawiłeś po sobie wiele niedokończonych spraw. Moim obowiązkiem jest je zamknąć. W związku z wydanym aktem adopcji, wszystko co należało do ciebie miało należeć do mnie po twej śmierci. Wraz z tym zaciągnięty przez Ciebie dług spłacę, a hrabstwo otoczę opieką.

Stanisław Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3622
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć Mikołaja Teodora Zienewskiego
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2022, 17:45:47 »
Jestem zaskoczony. Przyznaje się szczerze, że nie spodziewałem się tego. Odchodzi od nas osoba bardzo zasłużona dla Turetii dlatego liczę na powrót hrabiego.
Z córką Elżbietą łącze się w żałobie i składam kondolencje. Gdyby czegoś hrabina potrzebowała przy organizacji pogrzebu jestem do dyspozycji.
JKM Kazimierza Sakowicza proszę zaś o podniesienie pogrzebu do rangi państwowej oraz ogłoszenia żałoby narodowej.
/-/ Jego Królewska Mość Stanisław Kartoliński, z łaski Boga i woli ludu, Król Królestwa Turetii.
Hrabia Sołucka. 

Anna Maria Terpiłowska

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć Mikołaja Teodora Zienewskiego
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2022, 22:01:43 »
[ * ]
Baronessa Anna Maria Terpiłowska.
Sędzina Trybunału Królewskiego.
Redaktor naczelna Echo Turetii.

Jan Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1836
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć Mikołaja Teodora Zienewskiego
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2022, 07:02:39 »
Odejście Hrabiego Zienewskiego jest bardzo smutne dla każdego z nas. Składam kondolencje hrabinie Zienewskiej. Dołączę się do prośby aby Król ogłosił żałobę narodową.
/-/ Król Senior Jan Kartoliński.


Elżbieta Zienewska

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 616
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć Mikołaja Teodora Zienewskiego
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 21, 2022, 09:43:03 »
Dziękuję wszystkim za dobre słowo. W najbliższym czasie podam wszystkie informacje.

Kazimierz Sakowicz

  • Elekcja 1931
  • Ekspert
  • ******
  • Wiadomości: 1344
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć Mikołaja Teodora Zienewskiego
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 21, 2022, 10:59:26 »
Drodzy mieszkańcy Turetii, głęboko ubolewam nad odejściem Mikołaja. Żegnamy jednego z pierwszych obywateli, który miał ogromny wkład w budowę naszego kraju. To dzięki współpracy z nim Turetia powróciła do życia po długiej przerwie. Nie sposób znaleźć miary jego oddania dla kraju. Pragnę jednak podkreślić, że śmierć w warunkach mikronacyjnych była jego świadomym wyborem.
Odpowiadając na głosy zwolenników wyprawienia pogrzebu przez Dwór Królewski i ogłoszenia żałoby narodowej oświadczam, że organizacja pochówku pozostaje w gestii rodziny zmarłego. Żałoby narodowej nie będziemy ogłaszać.
Śmierć hrabiego nie jest przypadkowa. W tym samym dniu otrzymałem informację na temat podejrzenia dokonania przestępstwa przez Mikołaja Teodora Zienewskiego. Z jego adresu IP zostało zarejestrowane konto o nazwie Bogusław Grzybowicz. Prawo jest wyjątkowo surowe przy takim przewinieniu. Niestety nie doczekaliśmy się przeprowadzenia rozprawy w tej sprawie. Osobiście uważam, że działalność Mikołaja w ostatnich dniach była efektem pogubienia się. Nie zasłużył sobie na śmierć ani wysoki wymiar kary. Sprawiedliwość wymierzył sobie sam. Ze swojej strony zamykam sprawę utworzenia klona. Tytułów ani honorów odbierać zmarłemu nie zamierzam.
Gdyby jednak Mikołaj postanowił powrócić do Turetii, do czego gorąco go zachęcam konieczne będzie przeprowadzenie postępowania w jego sprawie. Dopóki jednak będę Królem mogę obiecać pełne wsparcie aby wyrok nie był surowy.
Kazimierz Sakowicz.

Elżbieta Zienewska

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 616
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć Mikołaja Teodora Zienewskiego
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 21, 2022, 11:10:26 »
Jest mi przykro to czytać. Niestety wczoraj doszłam do tego samego wniosku. Pomimo wszystkiego ubolewam nad całą sytuacją. W związku z tym, że za kloning należy się jedna kara porszę o oddalenie tej sprawy w związku, że sam wybrał sprawiedliwość. Jednak, żeby nie było wątpliwości, tak jak Król proszę o wymierzenie sprawiedliwości gdy mój v-ojciec pojawi się pod innym wcieleniem.

Kazimierz Sakowicz

  • Elekcja 1931
  • Ekspert
  • ******
  • Wiadomości: 1344
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć Mikołaja Teodora Zienewskiego
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 21, 2022, 11:13:02 »
Droga do powrotu jest otwarta i jeśli Mikołaj okaże skruchę to nie widzę przeszkód, by do nas powrócił.
Kazimierz Sakowicz.

Henryk Adam Kartoliński

  • Elekcja 1931
  • Zaawansowany użytkownik
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć Mikołaja Teodora Zienewskiego
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 21, 2022, 12:13:07 »
Uśmiercenie siebie samego okazało się ucieczką od wymiaru sprawiedliwości.
Komandor Marynarki Książe Henryk Adam Kartoliński
Sekretarz Obrony Narodowej
Hrabia Białoturetycki


Elżbieta Zienewska

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 616
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć Mikołaja Teodora Zienewskiego
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 21, 2022, 12:17:02 »
Nie nam to oceniać. Sam postanowił wymierzyć sobie sprawiedliwość. Powinniśmy to jednak uszanować.

Stanisław Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3622
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć Mikołaja Teodora Zienewskiego
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 21, 2022, 14:24:30 »
Szkoda, że tak się to wszystko skończyło.
/-/ Jego Królewska Mość Stanisław Kartoliński, z łaski Boga i woli ludu, Król Królestwa Turetii.
Hrabia Sołucka. 

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
reallife we-love-horse brygadaszarika dawid120 playlifegames