Autor Wątek: Dzień jutro!  (Przeczytany 2008 razy)

Marek Ziemiaszko [BAN]

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Dzień jutro!
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 29, 2022, 09:41:01 »
Jestem za tą opcją.

Władysław Zarzecki

  • Elekcja 1931
  • Zaawansowany użytkownik
  • ******
  • Wiadomości: 353
    • Zobacz profil
Odp: Dzień jutro!
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 29, 2022, 11:51:25 »
P. Reguła nie wyrażał pogardy wobec żadnego z mieszkańców, a wobec stanu społecznego samego w sobie, zaś niechęć do zmurszałych struktur społecznych jest postawą słuszną. Jeśli coś tutaj może żenować, to wyłącznie strach starych tutetyckich elit wobec homines novi.
/—/ Władysław Zarzecki
Prezes Trybunału Królewskiego, zarządca Wydziału Komunikacji, kierownik Organizacji Synarchistycznej Turetii, właściciel Pracowni Graficzno-Kartograficznej W. Zarzecki i S-ka

Maurycy Folkwarewicz

  • Elekcja 1931
  • Aktywny użytkownik
  • ******
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: Dzień jutro!
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 29, 2022, 12:28:23 »
Zgadzam się z Kierownikiem. Co innego obrazić kogoś personalnie a co innego wyrazić się na temat statusu społecznego.
Baron Maurycy Folkwarewicz
Wicekierownik Organizacji Synarchistycznej Turetii,

Grzegorz Reguła

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Dzień jutro!
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 29, 2022, 14:38:27 »
Jest Pan niepoważny. Przyjść, obrazić mieszkańców i nic sobie z tego nie robić... Żenada.

Nikogo nie obraziłem. Nie rozumiem Pańskiej niechęci do mnie.
/-/ Grzegorz Reguła

Marek Ziemiaszko [BAN]

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Dzień jutro!
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 30, 2022, 12:40:12 »
Może Pan dołączy jako duchowny do przyszłego Turetyckiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego.

Stanisław Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3622
    • Zobacz profil
Odp: Dzień jutro!
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 30, 2022, 13:33:39 »
Jest Pan niepoważny. Przyjść, obrazić mieszkańców i nic sobie z tego nie robić... Żenada.

Nikogo nie obraziłem. Nie rozumiem Pańskiej niechęci do mnie.

Nie mam zamiaru udowadniać rzeczy oczywistych. To okropne ile trolli się pojawiło w Turetii.
/-/ Jego Królewska Mość Stanisław Kartoliński, z łaski Boga i woli ludu, Król Królestwa Turetii.
Hrabia Sołucka. 

Elżbieta Zienewska

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 616
    • Zobacz profil
Odp: Dzień jutro!
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 30, 2022, 15:19:32 »
Może Pan dołączy jako duchowny do przyszłego Turetyckiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego.

Jeden już Pan założył drogi wuju. A może Panie Karl mam się zwracać?

Władysław Zarzecki

  • Elekcja 1931
  • Zaawansowany użytkownik
  • ******
  • Wiadomości: 353
    • Zobacz profil
Odp: Dzień jutro!
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 30, 2022, 17:46:51 »
Nie mam zamiaru udowadniać rzeczy oczywistych. To okropne ile trolli się pojawiło w Turetii.

Trollem nazywa Pan każdego, kto sprzeciwia się Pańskiej wizji państwa, polegającej na konserwowaniu własnych przywilejów rodowych i pielęgnowaniu zastoju, przerywanego jedynie od czasu do czasu kopiowaniem treści z Wikipedii lub innych realnych stron? Nie kto inny, jak Pan specjalizuje się w tym, co zarzuca innym, a więc obrażaniu wszystkich wokół, a przede wszystkim tych, którzy aktualnie najbardziej przyczyniają się do odbudowy kraju — jak na przykład, przypomnijmy, tutaj: http://www.turetia.darmowefora.pl/index.php/topic,374.msg5712.html
/—/ Władysław Zarzecki
Prezes Trybunału Królewskiego, zarządca Wydziału Komunikacji, kierownik Organizacji Synarchistycznej Turetii, właściciel Pracowni Graficzno-Kartograficznej W. Zarzecki i S-ka

Stanisław Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3622
    • Zobacz profil
Odp: Dzień jutro!
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 30, 2022, 17:49:10 »
Broni Pan swojego klona?
/-/ Jego Królewska Mość Stanisław Kartoliński, z łaski Boga i woli ludu, Król Królestwa Turetii.
Hrabia Sołucka. 

Władysław Zarzecki

  • Elekcja 1931
  • Zaawansowany użytkownik
  • ******
  • Wiadomości: 353
    • Zobacz profil
Odp: Dzień jutro!
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 30, 2022, 17:54:16 »
Tak się składa, że to, kto jest czyim klonem, administracja może stosunkowo prosto zbadać, a jak wejdzie w życie obecnie procedowana ustawa, to w razie kontynuowania tych niczym nieuzasadnionych oszczerstw już czeka na Pana odpowiedni paragraf.
/—/ Władysław Zarzecki
Prezes Trybunału Królewskiego, zarządca Wydziału Komunikacji, kierownik Organizacji Synarchistycznej Turetii, właściciel Pracowni Graficzno-Kartograficznej W. Zarzecki i S-ka

Stanisław Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3622
    • Zobacz profil
Odp: Dzień jutro!
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 30, 2022, 17:56:01 »
Kto jest czyim klonem sprawdzimy po zakończeniu kadencji Kazimierza.
/-/ Jego Królewska Mość Stanisław Kartoliński, z łaski Boga i woli ludu, Król Królestwa Turetii.
Hrabia Sołucka. 

Elżbieta Zienewska

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 616
    • Zobacz profil
Odp: Dzień jutro!
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 30, 2022, 17:58:16 »
Niestety Pan Zarzecki się myli. Człowiek ten jest problemem całego mikroświata. Jedno mówi, drugie robi. (Jak widać) Tutaj jest obywatelem. W Niemczech Królem, ogłosił się prezydentem Kucelgradu, w Rotii chce zostać patriarchą. W RON jest administratorem Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Nie wiadomo kim jeszcze.

Jednak Hrabia Karoliński nie powinien również rzucać bezpodstawnych oskarżeń. Nie jest to dobre. Został Jaśnie Wielmożny Sędzią Trybunału. Publicznie potępiam takie zachowania.

Stanisław Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3622
    • Zobacz profil
Odp: Dzień jutro!
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 30, 2022, 18:02:35 »
Król Kazimierz powołał mojego brata na stanowisko sędziego. A mnie nic nie powstrzyma od głoszenia prawdy, skrywanej przez Króla Kaizmierza. Zero litości dla oszustw i matactw.
/-/ Jego Królewska Mość Stanisław Kartoliński, z łaski Boga i woli ludu, Król Królestwa Turetii.
Hrabia Sołucka. 

Władysław Zarzecki

  • Elekcja 1931
  • Zaawansowany użytkownik
  • ******
  • Wiadomości: 353
    • Zobacz profil
Odp: Dzień jutro!
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 30, 2022, 18:04:40 »
Niestety Pan Zarzecki się myli. Człowiek ten jest problemem całego mikroświata. Jedno mówi, drugie robi. (Jak widać) Tutaj jest obywatelem. W Niemczech Królem, ogłosił się prezydentem Kucelgradu, w Rotii chce zostać patriarchą. W RON jest administratorem Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Nie wiadomo kim jeszcze.
takie zachowania.
Mowa przecież obecnie nie o Marku Ziemiaszko. Co do niego się oczywiście zgadzam, problem w tym, że jak widać używana przez pana hrabiego definicja "trolla" jest dosyć szeroka i mieści się w niej nie tylko pan Ziemiaszko, ale potencjalnie każdy, kto się panu hrabiemu personalnie nie spodoba.

Kto jest czyim klonem sprawdzimy po zakończeniu kadencji Kazimierza.
Jeśli uważa Pan, że wówczas powrócą absolutne rządy Kartolińskich, to można to zbyć tylko gromkim śmiechem. Na szczęście Turetia ma już to za sobą, a jeśli nastąpią zmiany w stosunku do obecnego panowania, to w dokładnie odwrotnym kierunku.
/—/ Władysław Zarzecki
Prezes Trybunału Królewskiego, zarządca Wydziału Komunikacji, kierownik Organizacji Synarchistycznej Turetii, właściciel Pracowni Graficzno-Kartograficznej W. Zarzecki i S-ka

Elżbieta Zienewska

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 616
    • Zobacz profil
Odp: Dzień jutro!
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 30, 2022, 18:06:11 »
O proszę! Widzę, że często mi się imiona mylą.  ;D

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
we-love-horse dawid120 fenixbydgoszcz zastepczeforumcc reallife