Autor Wątek: Wniosek o odebranie obywatelstwa Karl Friedrich von Hohenzollern - Kartoliński  (Przeczytany 2354 razy)

Kazimierz Sakowicz

  • Elekcja 1931
  • Ekspert
  • ******
  • Wiadomości: 1344
    • Zobacz profil
Nawet Pan może nim zostać... :)
Kazimierz Sakowicz.

Mikołaj Teodor Zienewski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 784
    • Zobacz profil
Precz z nim!
Za życia: hrabia Zienewski, Hetman Wielki i Generał ANT.
Zmarł : 20.07.2022(1911)


Stanisław Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3622
    • Zobacz profil
Dziękuję WKM za przychylność do mojego wniosku. Pozbyliśmy się zbędnego bagażu.
/-/ Jego Królewska Mość Stanisław Kartoliński, z łaski Boga i woli ludu, Król Królestwa Turetii.
Hrabia Sołucka. 

Tadeusz Niemnowski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Nawet Pan może nim zostać... :)

Jeśli Pan Zieniewski nie ma nic przeciwko to chętnie.
Baron Tadeusz Niemnowski.
Plutonowy Armii Narodowej Turetii.
Strażak Straży Pożarnej Turetii.

Jan Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1836
    • Zobacz profil
Dziękuję WKM za przychylność do mojego wniosku. Pozbyliśmy się zbędnego bagażu.

Próbowałem bronić pana Hohenzollern-Kartoliński ale zauważyłem że to nie ma sensu. Początkowo myślałem że będzie on dobrym obywatelem. Niestety pod przykrywką zagubionego chłopca ukryty był ktoś mający za cel jedynie siać chaos i niezgodę.
/-/ Król Senior Jan Kartoliński.


Bruno Petrowicz Catalan

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Wasza Królewska Mość myślałem bardzo podobnie. Najzwyczajniej w świecie zrobił mi się żal człowieka, który w każdym kraju do którego trafił był odrzucany. Sadziłem że to bardzo młoda osoba która nie może się odnaleźć w świecie państw wirtualnych. Mając nadzieję że powoli zaaklimatyzuje się i nabierze umiejętności których mu brakuje, z czasem dołączy do grona obywateli wnoszących swój wkład w rozwój kraju. Jakże się myliłem, bo szanowny pan otrzymawszy obywatelstwo Santery ruszył w świat pod innymi personaliami ograniczając się jedynie do zaznaczania swej obecności i przeglądania forum w celu wykorzystania tego co mu się przyda w innych miejscach swej działalności. Tak powstawały liczne jego tożsamości i państewka, które równie szybko upadały jak powstawały. Zagościł też w Królestwie Turetii i Cesarstwie Niemieckim gdzie przygarnięto go jak na Santerze. Niestety jedyne czym był zainteresowany to przynależnością do rodów panujących i uznaniem go za kluczową osobę w państwie. Prawdopodobnie stąd wziął się pomysł zastania patriarchą, bo duchowny z niego żadem. Obserwując te poczynania w końcu musiałem zareagować. Myślę, że decyzja podjęta przez Wasza Królewską Mość jest słuszna i wyrzutów nie ma sobie co robić w stosunku do osoby, która po za własnym ego nic więcej nie widzi.

Stanisław Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3622
    • Zobacz profil
Zgadzam się z JKM Petrowiczem odnośnie osoby pana Piechoty choć nie do końca wierzę że jest to osoba młoda. Za taką on chce uchodzić dając mylny sygnał by go właśnie przygarnąć. W moich oczach jest to zwykły troll.
/-/ Jego Królewska Mość Stanisław Kartoliński, z łaski Boga i woli ludu, Król Królestwa Turetii.
Hrabia Sołucka. 

Kazimierz Sakowicz

  • Elekcja 1931
  • Ekspert
  • ******
  • Wiadomości: 1344
    • Zobacz profil
A ja oczekuję powrotu Pana Piechoty za kilka dni pod zmienionymi personaliami.
Kazimierz Sakowicz.

Jan Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1836
    • Zobacz profil
Wasza Królewska Mość myślałem bardzo podobnie. Najzwyczajniej w świecie zrobił mi się żal człowieka, który w każdym kraju do którego trafił był odrzucany. Sadziłem że to bardzo młoda osoba która nie może się odnaleźć w świecie państw wirtualnych. Mając nadzieję że powoli zaaklimatyzuje się i nabierze umiejętności których mu brakuje, z czasem dołączy do grona obywateli wnoszących swój wkład w rozwój kraju. Jakże się myliłem, bo szanowny pan otrzymawszy obywatelstwo Santery ruszył w świat pod innymi personaliami ograniczając się jedynie do zaznaczania swej obecności i przeglądania forum w celu wykorzystania tego co mu się przyda w innych miejscach swej działalności. Tak powstawały liczne jego tożsamości i państewka, które równie szybko upadały jak powstawały. Zagościł też w Królestwie Turetii i Cesarstwie Niemieckim gdzie przygarnięto go jak na Santerze. Niestety jedyne czym był zainteresowany to przynależnością do rodów panujących i uznaniem go za kluczową osobę w państwie. Prawdopodobnie stąd wziął się pomysł zastania patriarchą, bo duchowny z niego żadem. Obserwując te poczynania w końcu musiałem zareagować. Myślę, że decyzja podjęta przez Wasza Królewską Mość jest słuszna i wyrzutów nie ma sobie co robić w stosunku do osoby, która po za własnym ego nic więcej nie widzi.

Święte słowa WKM, po przeczytaniu lżej się człowiekowi na duszy zrobiło. Wyrzutów do samego siebie właśnie się wyzbyłem.
/-/ Król Senior Jan Kartoliński.


Bruno Petrowicz Catalan

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
A ja oczekuję powrotu Pana Piechoty za kilka dni pod zmienionymi personaliami.

Wcale bym się nie zdziwił. Już wcześniej, zdaje się w Rotrii i kilku innych państwach tak właśnie było. Wyrzucili go drzwiami, a wrócił przez okno. Zabili je dechami, wlazł przez komin.

Stanisław Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3622
    • Zobacz profil
Jego powracaniu często towarzyszy kradzież tożsamości...
/-/ Jego Królewska Mość Stanisław Kartoliński, z łaski Boga i woli ludu, Król Królestwa Turetii.
Hrabia Sołucka. 

Jan Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1836
    • Zobacz profil
Nie będzie miał łatwo by wrócić ponieważ zablokowałem wszystkie adresy IP z których się logował.
/-/ Król Senior Jan Kartoliński.


Stanisław Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3622
    • Zobacz profil
Nie wiem czy to go powstrzyma ale trzeba być dobrej myśli.
/-/ Jego Królewska Mość Stanisław Kartoliński, z łaski Boga i woli ludu, Król Królestwa Turetii.
Hrabia Sołucka. 

Kazimierz Sakowicz

  • Elekcja 1931
  • Ekspert
  • ******
  • Wiadomości: 1344
    • Zobacz profil
Wątpię by powstrzymała go blokada IP.
Teraz działa w Niemczech : http://www.cesarstwoniemieckie.darmowefora.pl/index.php/topic,118.msg977.html#new
Kazimierz Sakowicz.

Stanisław Kartoliński

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3622
    • Zobacz profil
I niech tam pozostanie :)
/-/ Jego Królewska Mość Stanisław Kartoliński, z łaski Boga i woli ludu, Król Królestwa Turetii.
Hrabia Sołucka. 

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
gamescrack sithowie tybria bornfost etforum